Warning: A non-numeric value encountered in /autoinstalator/wordpress2/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

7 godzin intensywnego szkolenia w formie warsztatowej.
Wszystko co potrzebujesz, by samodzielnie zbudować prostą, w pełni funkcjonalną stronę na WordPressie! 

Termin kolejnego szkolenia podamy wkrótce

.

Czego nauczysz się na warsztatach?

Podczas spotkania każdy z uczestników krok po kroku stworzy własną, prostą stronę internetową. W formie warsztatowej przechodzimy wszystkie etapy – od zakupu domeny i serwera, po instalację najpopularniejszych wtyczek. Poznasz uniwersalne zasady budowania stron www, najważniejsze funkcjonalności, niezbędną terminologię. Stawiamy na samodzielność!

 

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce samodzielnie zbudować w pełni funkcjonalną stronę www na potrzeby działalności, firmy, projektu, eventu, produktu lub bloga – oraz jak nią zarządzać. Nie jest wymagana żadna wiedza programistyczna.

 

Podczas spotkania uczestnicy:

 • dowiedzą się, jak pozyskać domenę, serwer i hosting dla swojego serwisu www
 • przejdą przez instalację i konfigurację WordPressa
 • wybiorą motyw WordPress i spersonalizują go na potrzeby własnej strony
 • własnoręcznie zainstalują najpopularniejsze wtyczki (integracja z Facebookiem, galerie, formularze, wersje językowe)
 • poznają szereg podstawowych pojęć niezbędnych do zrozumienia zasad działania nie tylko stron opartych o WordPress, ale także dowolnych innych stron internetowych
 • poznają bliżej pojęcie Creative Commons i dowiedzą się, skąd pozyskiwać atrakcyjne treści na stronę (grafiki, zdjęcia)
 • uzyskają odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania, a także będą mogli zadać rozsądną ilość własnych

 

Grupa

Do 15 osób. Żeby nam się dobrze pracowało.


.

Opinie naszych uczestników:

Bardzo wam dziękuję za warsztaty, ogromnie mi pomogły. Polecam, bo uczucie, kiedy zaczyna się prowadzić własną stronę, jest porównywalne do… dumy z posiadania dzieci! Nie ma co się wahać. Warsztaty są doskonałą pigułą, jak zbudować i rozbudowywać własną stronę. Od A do Z. POLECAM!!!

Dorota Sokołowska | www.tudorotasokolowska.pl

Dzięki warsztatom z WordPressa prowadzonym przez Gold&Finch wskoczyłam z poziomu kompletnego 0% na co najmniej 85% umiejętności obsługi WP i mogłam w ciągu praktycznie tygodnia stworzyć od podstaw moją nową, prostą stronę firmową. Zajmie mi jeszcze trochę czasu odszukanie potrzebnych wtyczek do sklepu internetowego, ale sądzę, że i to uda mi się na bazie pozyskanej wiedzy osiągnąć!

Katarzyna Pierwienis | www.sljedzik.pl


Prowadzący:

Norbert Kalinowski

Norbert Kalinowski

projektant / programista PHP

Programista z 10-letnim doświadczeniem. Realizuje zlecenia głównie dla firm z sektora MSP. Tworzy systemy CRM, ERP, e-commerce. Z internetem związany od kilkunastu lat, współtwórca systemu obsługi prawnej Grupy Lotos, entuzjasta marketingu internetowego i mediów społecznościowych. Wykładowca Studiów Podyplomowych Wydziału Informatyki PB.

Katarzyna Stempniak

Katarzyna Stempniak

specjalistka PR

PR-owiec, współtwórczyni marki Gold&Finch. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w agencjach interaktywnych (m.in. Infinity Group, faceAddicted, WhiteBits) dla klientów korporacyjnych. Szkoleniowiec, wykładowca studiów MBA na WSFiZ w Białymstoku „Public relations – Zarządzanie wizerunkiem i reputacją”. Poprowadzi moduł o pozyskiwaniu treści.


Warsztaty są prowadzone na komputerach uczestników.

Prosimy, weź ze sobą laptop.


Szczegółowy zakres szkolenia:

Wprowadzenie:
 1. Dlaczego WordPress? Zalety i wady.
 2. Statystyki + znane strony na WordPressie.
 3. WordPress.com vs WordPress.org.
 4. Domena, serwer, hosting.
 5. Instalacja ręczna vs autoinstalator.
Tworzenie strony www:
 1. Jak kupić domenę i serwer?
 2. Instalacja w realnym środowisku.
 3. Podstawowa konfiguracja.
 4. Personalizacja i układ strony (nagłówek, stopka, panel boczny, menu).
 5. Dodawanie wpisu.
 6. Typy treści: wpis vs strona.
 7. Motywy – instalacja motywu.
Rozbudowa strony:
 1. Dodawanie stron
 2. Wtyczki – instalacja
 3. Widgety
 4. Media
 5. Opcjonalnie – przegląd innych rozwiązań np. Avada, Divi (page buildery), wtyczek: Woocommerce, Event Manager itp.

.

Lokalizacja:

Marzyciele i Rzemieślnicy / Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

ul. Bracka 25, III piętro

 

Zapraszamy Was do niezwykłego miejsca w sercu Warszawy, gdzie spotykają się Marzyciele i Rzemieślnicy – innowatorzy, społecznicy, artyści, przedsiębiorcy, naukowcy. To przestrzeń wypracowywania i testowania rozwiązań odpowiadających na ważne wyzwania życia społecznego. To miejsce, w którym dojrzewają pomysły i rozwijane są kompetencje, które wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców – szczególnie Warszawy, ale także innych miast w Polsce.Zapisz się na warsztaty już teraz!

Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych przez Administratora, którym jest Katarzyna Stempniak ul. Parkowa 7 lok. 42, 15-224 Białystok, NIP: 5422471836, REGON: 363981413 . Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest otrzymanie mailowego potwierdzenia oraz wpłata należności zgodnej z cennikiem na konto bankowe organizatora w ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia, ale nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem szkolenia.


Masz pytania? Napisz: kasia@goldandfinch.pl