Warning: A non-numeric value encountered in /autoinstalator/wordpress2/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

.

Cześć

Tu Kasia Stempniak i Marta Rogalewska – założycielki Gold&Finch.

Komunikacją marketingową w internecie zajmujemy się od 10 lat. W tym czasie nauczyłyśmy się jednego – w tej branży musisz być stale na czasie. Zmieniają się trendy, narzędzia, technologie, na rynek wchodzą nowe pokolenia konsumentów. Zasady gry w e-marketing, zanim zostaną opisane i usystematyzowane – często stają się już nieaktualne!

Wierzymy, że najlepsze efekty przynosi nauka przez praktykę. I oczywiście od Praktyków. Najlepiej – tych najlepszych na rynku! Tak powstał Program Gold&Finch.

O Gold&Finch

Gold&Finch to program edukacyjny z zakresu marketingu i komunikacji w internecie. 

Dostarczamy aktualną wiedzę o tym, co się dzieje – i co się sprawdza! – we współczesnym marketingu. Wiedzę podaną w łatwo przyswajalnej formie, gotową do zastosowania w codziennej pracy w Twojej firmie lub instytucji. Stawiamy na praktykę i efekty – dlatego nasze szkolenia mają formę warsztatową. No i pracujemy w małych grupach.

Czym wyróżnia się program Gold&Finch?

Program składa się ze starannie dobranych, aktualnych tematów. Ale nasza najsilniejsza strona to prowadzący. Nie lubią nazywać się trenerami:) To najlepsi specjaliści z całej Polski, praktycy i pasjonaci w swoich branżach. Dzięki nim Program Gold&Finch pozwoli Ci zdobyć konkretne kompetencje, poznać najlepsze praktyki i najskuteczniejsze rozwiązania spośród nowoczesnych narzędzi marketingowych. A tym samym – skuteczniej budować wizerunek i docierać do klientów w kanale online. A o to chodzi, prawda?

Wszystkie nasze szkolenia – od trendów w budowie stron www, przez webwriting, po kampanie w social media – prowadzą osoby, które znamy od lat, i które szanujemy jako wybitnych profesjonalistów. Tu znajdziesz ich sylwetki: >>>

Dla kogo?

Program został stworzony z myślą o Tobie. Tak:) – bo skoro tu jesteś to zapewne należysz do co najmniej jednej z grup, do których adresowany jest Gold&Finch:

  • pracownicy marketingu i PR firm i instytucji
  • specjaliści ds. marketingu, odpowiedzialni za realizację projektów w internecie
  • przedsiębiorcy, szukający sposobów na lepsze wykorzystanie potencjału internetu w komunikacji lub sprzedaży
  • managerowie
  • osoby rozpoczynające przygodę z marketingiem
  • blogerzy, twórcy internetowi, dziennikarze

Realizujemy także szkolenia zamknięte dla firm.

Sprawdź nasz Harmonogram szkoleń >>