Warning: A non-numeric value encountered in /autoinstalator/wordpress2/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760

Frontend: solidne podstawy

WTF – WHAT THE FRONTEND!? Na czym polega i dlaczego umiejętności z zakresu frontendu są tak pożądane na rynku?
Podczas warsztatów zdobędziesz solidne podstawy do dalszej nauki – a do domu zabierzesz własną, działającą stronę-wizytówkę!

Termin podamy wkrótce
Hotel Ibis Styles Białystok, Al. J. Piłsudskiego 25

Czego nauczysz się na warsztatach?

Dowiesz się, na czym polega praca frontendowca, poznasz najważniejsze narzędzia i podstawy ich działania w praktyce. Zdobędziesz solidne podstawy do dalszego rozwoju. No i – samodzielnie zbudujesz prostą, działającą stronę/wizytówkę, którą będzie mógł zobaczyć cały świat!:)

 

Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących rozpocząć przygodę z frotendem i zdobyć podstawowe umiejętności do dalszej nauki budowy stron i aplikacji internetowych. Nie jest wymagana żadna wiedza programistyczna – startujemy od podstaw!

 

Program szkolenia: 

CZĘŚĆ I

  • Przygotowanie do warsztatów, instalacja darmowego oprogramowania niezbędnego do dalszej pracy.
  • Czym jest frontend?
  • HTML, CSS i JS – co się za tym kryje i do czego służy?

CZĘŚĆ II

  • Budowa strony internetowej
  • Poznajemy narzędzia developerskie wbudowane w przeglądarkę internetową

CZĘŚĆ III

  • Tworzenie i publikacja własnej strony-wizytówki: ćwiczenie praktyczne

Prowadzący:

Maciej Korsan

Maciej Korsan

frontend developer

Od 12 lat buduje serwisy internetowe. Specjalista od ożywiania projektów graficznych i tłumaczenia ich na kod. Nie tylko programuje, ale również analizuje i konsultuje. W pracy wykorzystuje nieszablonowe rozwiązania. Ważne dla niego jest nie tylko to, jak projekt wygląda, ale przede wszystkim, jak działa i jak odbierze go użytkownik końcowy.

Maciej wykłada na Studiach Podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Dużo fotografuje. Jest współodpowiedzialny za promocję konferencji Programistok, udziela się w społeczności meet.js Białystok. W wolnych chwilach rozwija swoje projekty związane z Internet of things.


Warsztaty są prowadzone na komputerach uczestników.

Prosimy, weź ze sobą laptop.


Zapisz się teraz!

Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych przez Administratora, którym jest Katarzyna Stempniak, ul. Parkowa 7 lok. 42, 15-224 Białystok, NIP: 5422471836, REGON: 363981413 . Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest otrzymanie mailowego potwierdzenia oraz wpłata należności zgodnej z cennikiem na konto bankowe organizatora w ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia, ale nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem szkolenia.


Masz pytania? Napisz: kasia@goldandfinch.pl